|
Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej zakończyli jesienny sezon wycieczkowy |
|
Piękna, słoneczna pogoda, pozwoliła uczniom edukacji wczesnoszkolnej na poznawanie piękna ojczystego krajobrazu oraz budzenie miłości i przywiązania do naszej małej ojczyzny. Uczniowie klas III odwiedzili Kraków. Niezapomniane wrażenia wywarło także zwiedzanie kopalni soli w Wieliczce. We wrześniu uczniowie tych klas oraz ich młodsi koledzy z klasy II b oraz II c gościli w Nadleśnictwie w Złotym Potoku. Tu zwiedzili Izbę Przyrodniczo- Leśną. Zabawa przy źródłach Zygmunta była okazją do miłego spędzenia czasu. Przyczyniła się również do integracji grupy. Pierwszoklasiści, swoją pierwszą podróż w naszej szkole odbyli do Wesołego Miasteczka w Chorzowie.
|