„Kawiarenka Mikołajkowa”

 

5 grudnia w świetlicy szkolnej zorganizowano Kawiarenkę Mikołajkową zapowiadającą Mikołaja, który corocznie odwiedza naszą szkołę. W kawiarence można było kupić gorącą czekoladę, ciasto upieczone przez rodziców klas młodszych oraz ozdoby choinkowe. Uczniowie klas młodszych przychodzili do świetlicy wg ustalonego harmonogramu.

Fundusze, które zostały pozyskano z imprezy, przeznaczone zostaną na dofinansowanie paczek dla uczniów z bardzo trudną sytuacją materialną rodziny. Pieniądze wykorzystane zostaną również na zakup materiałów potrzebnych do wykonania ozdób choinkowych, które sprzedawane będą na kiermaszu przedświątecznym.