|
Niech się święci 3 Maja |
|
26 kwietnia w naszej szkole odbyła się akademia poświęcona 221 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Akademię przygotowali uczniowie klasy IV b pod kierunkiem wychowawczyni mgr Bożeny Piskorskiej O oprawę muzyczną zadbała pani mgr Sylwia Frydrych-Góral, a dekorację w biało czerwonych barwach z hasłem wykonała pani Małgorzata Stencel i Pani Agnieszka Giec-Pierzchała. Ta ciekawa lekcja historii pogłębiła wiedzę uczniów na temat bardzo doniosłego momentu w dziejach naszego kraju.. Po akademii dzieci chętnie zgłaszały się, by udzielić odpowiedzi na pytania przygotowane przez Pana Dyrektora dotyczące tego święta narodowego. |