|
Piknik rodzinny |
|
,,Kochani rodzice jesteście dla nas jak nadzieja, która do świata drzwi otwiera. To wy w najgorszych chwilach jesteście dla nas oparciem. Wy pokazujecie świat i uczycie jak sobie radzić. Wy jesteście z nami zawsze wtedy, kiedy was potrzebujemy”. Tymi słowami 19 czerwca uczniowie klasy II b i koła teatralnego powitali na spotkaniu swoich gości- najukochańszych rodziców. W strofach wierszy i piosenkach dzieci składały w podzięce swoje serca. Na pikniku wystąpiły również członkowie koła tanecznego pod kierunkiem pani Agnieszki Stróżnej. Po części oficjalnej i z głębi serca płynących życzeniach dzieci Świetnie się bawiły na niedawno otwartym przy szkole placu zabaw. Ponieważ w spotkaniu wzięły udział całe rodziny stąd miła i rodzinna atmosfera. Kiełbaski z rożna przygotowane przez tatusiów wszystkim bardzo smakowały. |