turniej piłki nożnej halowej

 

Dnia 3 listopada w Szkole Podstawowej nr 5 w Myszkowie odbył się turniej piłki nożnej halowej organizowany w ramach obchodów Święta Niepodległości. W zawodach wzięło udział siedem zespołów w tym reprezentacja naszej szkoły. W finale turnieju spotkały się drużyny Szkoły Podstawowej z Żarek i Szkoły nr 3 w Myszkowie. Po końcowym gwizdku sędziego cieszyli się najbardziej uczniowie z Żarek, którzy wygrali pewnie 3:1 i wygrali cały turniej. Skład zwycięskiej drużyny: Samek Bartosz, Bubel Jacek, Czerwik Krzysztof, Surowiec Kamil, Mach Dawid, Szykuła Paweł, Szczepanek Piotr, Radosz Mateusz. Uczniów to turnieju przygotowywali nauczyciele wf. Przemysław Maślankiewicz i Marcin Nowak.