|
POWITANIE WIOSNY |
|
20 marca, w tym pierwszym dniu astronomicznej wiosny wszyscy uczniowie klas I – III przyszli do szkoły w kolorowych wiosennych strojach. Wzięli udział w pokazie mody „Wiosna 2015”, śpiewali poznane piosenki o wiośnie. Następnie wspólnie z wychowawcami uczniowie wybrali się na spacer w poszukiwaniu zwiastunów wiosny. Po przyjściu do klas, wykonali przepiękne prace plastyczne „Wiosna i jej zwiastuny”, różnymi technikami. Prace te zostały wysoko ocenione i wyeksponowane na korytarzu klas młodszych. Program tego dnia przygotowała pani M. Bubel z kl.1b. |