Ogólnopolski sukces naszej uczennicy!!!

 

Jubileuszowy, bo już X Koncert Galowy Festiwalu Twórczości Maryjnej „Sancta Maria” odbył się 22 maja w auli o. Augustyna Kordeckiego na Jasnej Górze. Tegoroczny Festiwal przebiegał pod hasłem Zawierz Panu jak Maryja. Podczas Gali można było usłyszeć wykonawców, którzy zostali nagrodzeni w kategorii muzycznej. Wśród gości gali znaleźli się także autorzy prac nadesłanych i nagrodzonych w kategorii plastycznej. W Festiwalu wzięło udział ponad 600 uczestników z całej Polski. Po dziękczynnym Koncercie, „ W hołdzie Matce Bożej” zostało wręczonych 230 dyplomów i nagród.

W konkursie plastycznym uczennica naszej szkoły Adrianna Noskowicz zajęła III miejsce. Ada wykonując swoją pracę użyła techniki mieszanej z użyciem farb plakatowych oraz pasteli olejnych. Uczennice do konkursu przygotowywała Anna Łyszczarz nauczyciel plastyki.