Kawiarenka Andrzejkowa

 

30 listopada 2015r. już kolejny raz Zespół Wychowawczy we współpracy z SKO zorganizował „Kawiarenkę Andrzejkową”. Jak co roku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Uczniowie mogli zakupić ozdoby świąteczne, napić się gorącej czekolady oraz zjeść kawałek pysznego ciasta upieczonego przez rodziców. Dziewczyny z SKO przygotowały również tradycyjne zabawy i wróżby andrzejkowe. Dochód z Kawiarenki (ponad 1100 zł) zostanie wpłacony na konto Rady Rodziców i przeznaczony na potrzeby uczniów naszej szkoły. Dziękujemy paniom z Zespołu Wychowawczego: Gertrudzie Polak, Katarzynie Samek, Marioli Bubel, Ewie Zając, Dorocie Dorobisz, Bogusławie Szydłowskiej oraz paniom Agnieszce Sojce i Katarzynie Pyce – Siecińskiej, które dzielnie radziły sobie z logistyką i „kierowały ruchem” w świetlicy szkolnej.