Bal karnawałowy

 

8 lutego najmłodsi uczniowie naszej szkoły mieli swój „Bal karnawałowy”. W rytm znanych i popularnych przebojów, świetnie się bawili. Na parkiecie pojawiły się baśniowe postacie. Wróżka wesoło pląsała z piratem. Rycerz wspaniale bawił się z okrutną czarownicą. Mała, płochliwa myszka wspaniale bawiła się z kotem. „Nad bezpieczeństwem kolegów” czuwało wielu małych policjantów i strażaków. Oczywiście byli to koledzy przebrani za policjantów i strażaków. Na balu nie mogło zabraknąć również Harrego Pottera. Tym razem pojawił się w towarzystwie biedronek
i motyli. O to, aby nie zabrakło sił do zabawy zadbali rodzice, którzy przygotowali dla dzieci poczęstunek. Zabawa była bardzo udana.