|
Bal karnawałowy |
|
8 lutego
najmłodsi uczniowie naszej szkoły mieli swój „Bal karnawałowy”. W rytm
znanych i popularnych przebojów, świetnie się bawili. Na parkiecie
pojawiły się baśniowe postacie. Wróżka wesoło pląsała z piratem. Rycerz
wspaniale bawił się z okrutną czarownicą. Mała, płochliwa myszka
wspaniale bawiła się z kotem. „Nad bezpieczeństwem kolegów” czuwało
wielu małych policjantów i strażaków. Oczywiście byli to koledzy
przebrani za policjantów i strażaków. Na balu nie mogło zabraknąć
również Harrego Pottera. Tym razem pojawił się w towarzystwie biedronek
|