Kawiarenka Andrzejkowa

 

30 listopada w świetlicy szkolnej odbyła się „Kawiarenka Andrzejkowa” przygotowana przez Zespół Wychowawczy w składzie: Polak Gertruda, Samek Katarzyna, Bubel Mariola, Surma Magdalena, Dorobisz Dorota we współpracy z SKO. W trakcie Kawiarenki uczniowie mogli zakupić słodkości przygotowane przez rodziców, gorącą czekoladę oraz ozdoby świąteczne. Członkinie SKO przeprowadziły tradycyjne wróżby andrzejkowe, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dochód z Kawiarenki Andrzejkowej zostanie przeznaczony na potrzeby uczniów naszej szkoły.