Mamy prawa

 

Dnia 03.03.2017r. na korytarzu klas młodszych odbył się apel pt. „Prawa Dziecka” wg Janusza Korczaka. Inscenizację przygotowała klas 3d pod opieką pani Anny Hamerli. Opiekę muzyczną sprawowała klasa 3a, na czele z panią Agnieszką Błaszczyk. Hasłami zdobiącymi korytarz i konkursem plastycznym zajęły się panie Joanna Gil i Mariola Bubel. Wszyscy uczestnicy spotkania mieli możliwość przypomnienia sobie praw wynikających z faktu bycia dzieckiem - człowiekiem, a także obowiązków wynikających z roli ucznia, dziecka swoich rodziców, Polaka i człowieka.