Dieta młodego sportowca

 

24 października obchodziliśmy Światowy Dzień Walki z Otyłością. Problem ten dotyczy ogromnej liczby naszego społeczeństwa, w tym – coraz poważniej również dzieci. Pani Mariola Pasikowska, wychowawczyni klasy 8 s, zorganizowała wykład dla uczniów klas sportowych 4 – 8 oraz klas 8 a i b. W spotkaniu uczestniczyli również nauczyciele wychowania fizycznego.
04.12.2018 r. wykład nt. odżywiania dziecka aktywnego poprowadził pan Łukasz Maligłówka, absolwent naszej szkoły, mgr farmacji i biologii, dietetyk i trener w Positive Energy. Okres wzrostu i rozwoju to z biologicznego punktu widzenia najważniejszy okres w całym naszym życiu. Warunkuje on całe późniejsze funkcjonowanie. Dzisiejszy styl życia, produkty bez wartości odżywczych i często nieświadomość naszych wyborów powoduje, że już od najmłodszych lat zmagamy się z niedoborami kluczowych składników odżywczych. Pieczywo marketowe, drożdżówki, 7daysy, energetyki, jogurty i serki, soki i napoje wywołują niewiarygodną grabież w naszym organizmie. Często nie wiemy, że aby organizm zmetabolizował np. puszkę coli, musi pozbyć się ogromnej części swoich zasobów mineralnych, których, być może, nigdy już nie odzyska. Coraz częściej mamy alergie, nietolerancje pokarmowe, insulinooporność, niedomagania tarczycy, wyczerpanie nadnerczy. Coraz częściej dzieci mają DEPRESJĘ! Jeżeli prawdę mówił Hipokrates z Kos, „Jesteś tym, co jesz", może się okazać, że Twoje nawyki żywieniowe i to jak je wyrobisz u swojego dziecka, będą warunkować jego całe, późniejsze życie. 

  • Czy dzieci powinny jeść chleb?

  • Czy pijąc mleko, będziesz wielki? 

  • Czy nabiał ze sklepu faktycznie nas odżywia?

  • Czy szklanka soku, to rzeczywiście „dzienna porcja witamin"?

  • Dlaczego drożdżówka może działać rakotwórczo? 

  • Czy żelki odżywiają nasze stawy? 

  • Dlaczego tosty pachną rakiem? 

Na te i wiele innych tematów, dotyczących „faktów i mitów" żywieniowych rozmawialiśmy na wykładzie pana Łukasza. Dzieci miały możliwość przeprowadzić ciekawe doświadczenia. Porównywaliśmy zawartość cukru w różnego rodzaju produktach żywieniowych. Młodzież była bardzo zainteresowana, a po wykładzie, przepełnieni nową wiedzą i z rozbudzoną ciekawością, próbowali znaleźć odpowiedzi na jeszcze wiele nurtujących ich pytań.