27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 

Jak co roku nasza szkoła włączyła się w zbiórkę pieniędzy na akcję Jurka Owsiaka- 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na terenie szkoły przeprowadzono szereg inicjatyw mających na celu zebranie jak najwyższej sumy pieniędzy. Odbył się m.in. mecz towarzyski nauczyciele –uczniowie –rodzice, loteria fantowa i sprzedaż ciast . Udało się zebrać kwotę 1351 zł. Pieniądze przekazane zostały do siedziby sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy -MDK w Żarkach. W przeprowadzenie akcji na terenie szkoły włączyły się nauczycielki: B. Lazar- Skórka , J. Kiser, M. Pasikowska R. Hajduk i M. Surma. Składamy serdeczne podziękowania rodzicom zaangażowanym w akcję.