Profilaktyka agresji i przemocy
- CYBERBEZPIECZEŃSTWO - „Hejt”

 

Obrażają innych, nie przebierając w słowach, dręczą, wyśmiewają. W dzisiejszym, szybko rozwijającym się świecie, wielu młodych ludzi mierzy się z hejtem. Zjawisko, które kojarzy się głównie z przestrzenią internetową, coraz częściej pojawia się także w realnym życiu. Każda osoba, która funkcjonuje w sieci, w mediach społecznościowych, może stać się ofiarą internetowej przemocy. Obecnie mamy do czynienia z poważnym problemem społecznym, który coraz częściej dotyka młodsze dzieci. W związku z działaniami profilaktycznymi realizowanymi w naszej szkole, zapraszamy Państwa do zapoznania się ze spotem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji dotyczącym tego problemu.

FILM