|
Sukces naszych uczennic |
|
|
|
Dnia 4.04.2022r. w Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Żorskich Twórców Kultury w Żorach odbyły się obrady jury, które wyłoniło laureatów w V edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Najpiękniejsza pisanka”. Na konkurs spłynęły 192 prace z 31 szkół podstawowych województwa śląskiego. W kategorii klas 4-5 miejsce II zajęła Maria Hilarczuk z klasy 5b, a w kategorii klas 6-8 miejsce I zajęła Wiktoria Hałaczkiewicz z klasy 7a. Prace były wykonywane pod opieką nauczyciela plastyki- p. Anny Łyszczarz. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Wiktoria Hałaczkiewicz
Maria Hilarczuk |