Zakończenie roku szkolnego

 

W dniu 27 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2024/25.
Uczniowie, nauczyciele, rodzice, zaproszeni goście i wszyscy pracownicy szkoły spotkali się na orliku, by w uroczystej atmosferze wziąć udział w podsumowaniu minionego roku.
Spotkanie rozpoczął dyrektor szkoły Tadeusz Pakuła, który pogratulował wszystkim uczniom promocji do wyższej klasy , będąc pod wrażeniem ich wytrwałości i osiągnięć. Pogratulował również tym, którzy zdobyli słabsze oceny – przypominając, że przyszły rok to nowa szansa na rozwój i odkrywanie własnych talentów .
Nie zabrakło życzeń udanych, bezpiecznych wakacji spędzanych z odpowiedzialnością za siebie i innych.
Dyrektor zwrócił szczególną uwagę na pięknie odnowioną przestrzeń boiska, bieżni i skoczni – miejsce dzisiejszej uroczystości. Słowa podziękowania skierował do Pana Burmistrza Adama Zamory oraz władz gminy za wspaniałe zmiany w naszej szkole.
Wyrazy wdzięczności trafiły również do Rady Rodziców – na ręce Pani Katarzyny Kowackiej – za ogromne wsparcie, ciekawe inicjatywy i zaangażowanie w życie szkoły.
Najlepszym uczniom wręczono świadectwa i nagrody książkowe
📖
, a ich rodzicom listy gratulacyjne.
Pamiątkowe dyplomy i medale odebrali także uczniowie reprezentujący naszą szkołę w zawodach sportowych.
Ten wyjątkowy dzień uświetnił występ szkolnego zespołu Iskra, a część artystyczną przygotowali uczniowie klasy 5 sportowej wraz z nauczycielkami: Anną Garncarz, Beatą Auguścik oraz Anną Rafalską.
Nic nie trwa wiecznie – nawet rok szkolny! Dziś dotarliśmy do mety. Czas na odpoczynek!
Życzymy wszystkim udanych wakacji: dużo słońca, uśmiechu, radości i niezapomnianych letnich przygód!


Do zobaczenia we wrześniu!