|
W dniu 27 czerwca w naszej szkole odbyła
się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego
2024/25.
Uczniowie, nauczyciele, rodzice, zaproszeni goście i wszyscy
pracownicy szkoły spotkali się na orliku, by w uroczystej
atmosferze wziąć udział w podsumowaniu minionego roku.
Spotkanie rozpoczął dyrektor szkoły Tadeusz Pakuła, który
pogratulował wszystkim uczniom promocji do wyższej klasy , będąc
pod wrażeniem ich wytrwałości i osiągnięć. Pogratulował również
tym, którzy zdobyli słabsze oceny – przypominając, że przyszły
rok to nowa szansa na rozwój i odkrywanie własnych talentów .
Nie zabrakło życzeń udanych, bezpiecznych wakacji spędzanych z
odpowiedzialnością za siebie i innych.
Dyrektor zwrócił szczególną uwagę na pięknie odnowioną
przestrzeń boiska, bieżni i skoczni – miejsce dzisiejszej
uroczystości. Słowa podziękowania skierował do Pana Burmistrza
Adama Zamory oraz władz gminy za wspaniałe zmiany w naszej
szkole.
Wyrazy wdzięczności trafiły również do Rady Rodziców – na ręce
Pani Katarzyny Kowackiej – za ogromne wsparcie, ciekawe
inicjatywy i zaangażowanie w życie szkoły.
Najlepszym uczniom wręczono świadectwa i nagrody książkowe
📖
, a ich rodzicom listy gratulacyjne.
Pamiątkowe dyplomy i medale odebrali także uczniowie
reprezentujący naszą szkołę w zawodach sportowych.
Ten wyjątkowy dzień uświetnił występ szkolnego zespołu Iskra, a
część artystyczną przygotowali uczniowie klasy 5 sportowej wraz
z nauczycielkami: Anną Garncarz, Beatą Auguścik oraz Anną
Rafalską.
Nic nie trwa wiecznie – nawet rok szkolny! Dziś dotarliśmy do
mety. Czas na odpoczynek!
Życzymy wszystkim udanych wakacji: dużo słońca, uśmiechu,
radości i niezapomnianych letnich przygód!
Do zobaczenia we wrześniu!

|