|
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO Informuję, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011 odbędzie się 1 września o godz. 9.00 w dużej sali gimnastycznej. Po akademii i spotkaniach z wychowawcami przejście do kościoła na mszę świętą, która rozpocznie się o godz. 10.30. Serdecznie zapraszam Rodziców.
Dyr. Szkoły Tadeusz Pakuła |