ROZPOCZĘCIE ROKU

SZKOLNEGO

Informuję, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011 odbędzie się 1 września o godz. 9.00 w dużej sali gimnastycznej.

Po akademii i spotkaniach z wychowawcami przejście do kościoła na mszę świętą, która rozpocznie się o godz. 10.30.

Serdecznie zapraszam Rodziców.

 

Dyr. Szkoły

Tadeusz Pakuła