Przedświąteczne nastroje
Wspólne śpiewanie kolęd i oglądanie
jasełek stało się w naszej szkole już tradycją. Dnia 22 grudnia 2004r. uczniowie
kl. 4a i 4b zaprezentowali na sali gimnastycznej dla swoich koleżanek i kolegów
świąteczne przedstawienie jasełkowe. W świąteczny nastrój świat Bożego
Narodzenia wprowadziły zebranych piękne kolędy i pastorałki, śpiewane przez chór
aniołów. Akompaniował im na gitarze ks. Grzegorz Stolarczyk .
Dekoracje i kostiumy sceniczne przygotowali uczniowie z pomocą rodziców i
opiekunów artystycznych p. Anny Madejskiej i ks. Grzegorza Stolarczyka.
Publiczność nagrodziła wykonawców gromkimi brawami, gdyż spodobała jej się pełna
ekspresji i uroku gra aktorów. Ciekawą kreację króla Heroda stworzył Wojtek
Gorzelańczyk z klasy 4a.
Dziękując wykonawcom za piękne przedstawienie, p. dyr. Stanisława Nowak złożyła
wszystkim uczniom życzenia świąteczne i noworoczne.
Opracowała Barbara Sojka
A oto kilka zdjęć z tej uroczystości