13 Finał WOŚP w SP w Żarkach
Uczniowie SP w Żarkach są zawsze sercem z WOŚP
Jurka Owsiaka. W 13 Finale, który odbył się już 7.01.2005r.w naszej szkole,
uczestniczyli wszyscy- starsi i młodsi. Wolontariuszy ze specjalnymi skarbonkami
widać było na szkolnych korytarzach. To oni zajmowali się zbiórką funduszy na
rzecz Orkiestry. Wsparli ją także uczniowie, którzy przynieśli upieczone przez
rodziców ciasta i zajęli się ich sprzedażą oraz zorganizowali loterię fantową.
Czerwone serduszka niczym tarcze zdobiły ich właścicieli i stały się znakiem
wzajemnej łączności. Działania uczniów wspierały panie Ewa Zając, Bożena
Piskorska. Efekt naszej tegorocznej pomocy to ok. 400,00 zł., które zostały
przekazane na konto WOŚP. Dziękujemy wszystkim uczniom za ten dar gorących serc
i za finansowe wsparcie leczenia i diagnozowania chorych dzieci.
Opracowała Barbara Sojka