Dzień Ziemi
|
28 kwietnia w naszej szkole podstawowej obchodziliśmy Dzień Ziemi pod
hasłem "Ziemia to nasz dom". Klasy IVa i c pod kierunkiem p. J. Jarosz i
I. Flaczkiewicz przedstawiły spektakl, który miał wszystkim przypomnieć,
iż jako mieszkańcy Ziemi musimy być odpowiedzialnymi gospodarzami
planety. Rolę nauczycieli ludzkości pełnili- grani przez chłopców z obu
klas- kosmici, którzy przybyli na ziemię wezwani przez pozostałych
mieszkańców ziemskiego globu. Kosmitom w ich misji pomagali Ziemianie,
którzy kochają, szanują Ziemię i potrafią z jej zasobów rozsądnie
korzystać. Przedstawienie zakończyło się pozostawieniem planety jej
mieszkańcom, aby sami zatroszczyli się o przyszłość swego domu.
Opracowała: Iwona Flaczkiewicz |